Казандагы Роналд Макдоналд Йортына - 5 ел

2018 елның 27 августы, дүшәмбе

Балалар республика клиник хастаханәсендә балалары дәваланучы гаиләләр яши торган Роналд Макдоналд Йорты гаилә кунакханәсендә бишьеллык юбилей хөрмәтенә зур бәйрәм узды. Татарстан Республикасының премьер-министры урынбасары – мәгариф һәм фән министры Рафис Борһанов, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасары,  «Мәрхәмәт – Милосердие» дигән хатын-кызлар-депутатларның берләшмәсе җитәкчесе Татьяна Ларионова, «Спорт һәм социаль проектлар дирекциясе» АКБО генераль директоры Азат Кадыйров, БРКХ баш табибы Айрат Зыятдинов һәм БРКХ Ветераннар Советы Рәисе Дамир Галиев, сәламләү сүзләре белән һәм уңышлар теләп, кунаклар алдында чыгыш ясадылар. Бәйрәм кунаклары һәм Гаилә йортында яшәүчеләр күңел ачу программаларының катнашучылары булдылар һәм танылган шеф-пешекчеләр җитәкчелеге карамагында бәйрәм ризыклары хәзерләделәр.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: