Бүлек структурасы

Җәләлева Алсу Назыр кызы, Татарстан Республикасы Сәламәтлек саклау министрлыгының Медицина ярдәменең стандартларын һәм сыйфатын тикшерү идарәсенең медицина белем бирү һәм аттестацияләү бүлеге башлыгы.

Телефон: (843) 231-79-17

E-mail: Alsu.Zalyalova@tatar.ru

 

Козырова Гөлүсә Фоат кызы, Татарстан Республикасы Сәламәтлек саклау министрлыгының Медицина эшчәнлегенең стандартларын һәм сыйфатын тикшерү идарәсенең медицина белемен бирү һәм аттестацияләү бүлегенең әйдәп баручы киңәшчесе.

Телефон: (843) 231-79-18

E-mail: Gelyusa.Kozyrova@tatar.ru

 

Ванюшина Татьяна Вячеслав кызы, Татарстан Республикасы Сәламәтлек саклау министрлыгының Медицина эшчәнлегенең стандартларын һәм сыйфатын тикшерү идарәсенең медицина белемен бирү һәм аттестацияләү бүлегенең әйдәп баручы консультанты.

Телефон: (843) 231-79-18

E-mail: Tatyana.Vanyushina@tatar.ru

 

Семенова Вера Сергей кызы, Татарстан Республикасы Сәламәтлек саклау министрлыгының Медицина эшчәнлегенең стандартларын һәм сыйфатын тикшерү идарәсенең медицина белемен бирү һәм аттестацияләү бүлегенең әйдәп баручы консультанты.

Телефон: (843) 231-79-75

E-mail: Vera.Semenova@tatar.ru

 

Тарасова Наталия Николай кызы, Татарстан Республикасы Сәламәтлек саклау министрлыгының Медицина эшчәнлегенең стандартларын һәм сыйфатын тикшерү идарәсенең медицина белемен бирү һәм аттестацияләү бүлегенең белгече.

Телефон: (843) 231-79-19

E-mail: Tarasova.Nataliya@tatar.ru

 

Алимова Наҗия Искәндәр кызы, Татарстан Республикасы Сәламәтлек саклау министрлыгының Медицина эшчәнлегенең стандартларын һәм сыйфатын тикшерү идарәсенең медицина белемен бирү һәм аттестацияләү бүлегенең белгече.

Телефон: (843) 231-79-94

E-mail: Nazhiya.Alimova@tatar.ru

Соңгы яңарту: 14 март 2019, 15:11

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә:
Creative Commons Attribution 4.0 International
Яндекс цитирования