гыйнвар, 2015 ел
җомга

Бөтендөнья онкология авырулары белән көрәшү көне алдында 2015 елның 3 февралендә 11.00 сәг. Декабристлар ур., 2 адресы буенча «Татмедиа» агентлыгында  сәламәтлек саклау министры Вафин А.Ю. катнашуында булачак пресс-конференциядә катнашырга чакырабыз.

Бүген Кече Чынлы саласында яшәүчеләр өчен истәлекле вакыйга булды, монда тантаналы шартларда модульле фельдшер-акушер  пунктын ачтылар.

Исегезгә төшерәбез, тиз төзелгән модульле ФАПларны Татарстан районнарында ачу «2012–2016 елларда Татарстан Республикасы халкына беренчел медик-санитар ярдәмне камильләштерү» Республиканың максатлы программасын гамәльгә ашыру чикләрендә уздырыла. Бүгенге көнгә бу ФАП районда алтынчы, тиздән Үби саласында тагын бер ФАПның ачылуы булачак.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: